FRANCHISING

BAYİLİK

Anaokulları ve kreşler ile ilgili inanılmaz güçlü referanslara sahiptir.

Bunun sonucu olarak, özellikle yeni açılacak kurumların ilk başvuru noktasıdır.

 

Peti, kurumsal yapısı ile muhataplarının nezdinde güvenilir ve sağlam bir imaja sahiptir.

 

Peti, kaliteli ve güvenli ürünlerinin yanısıra üstün hizmet anlayışını önde tutar.

NEDEN PETİ İLE FRANCHISING ?

1000 LERCE ÇEŞİT

DAHA VAR...

1.FRANCHISING ALANDAN İSTENEN ÖZELLİKLER:

 

a. Sağlam finansal yapı

 

b. Kaliteli personel

 

c. Prezentabl fiziksel ortam

 

Peti, teknolojiye, pazarlamaya ve insan gücüne devamlı yatırım yapar.

 

Peti, okul öncesi alanında, gerek danışmanlık hizmetleri gerek ürettiği ve ithal ettiği ürünler ile lider bir markadır.

 

Peti, sektördeki en donanımlı ve eğitimli yönetim kadrosuna sahiptir.

 

Kurucu ve yöneticilerin yanı sıra çalışanlar yüksek eğitimli ve alanında uzman kişilerdir.

Peti, ürün çeşitliliği bakımından çocuk sektörü göz önüne alındığında en zengin firmadır.Firma çatısı altında, okul öncesi donanım malzemeleri başta olmak üzere, rehabilitasyon merkezleri için malzemeler, anaokulu malzemeleri, bebek odası mobilyaları, bebek araç gereçleri, bahçe mobilyaları ve oyuncakları, okul araç gereçleri ve dekorasyon malzemeleri, eğitici oyuncaklar ve eğitim malzemeleri, AVM, restoran, otel ve hastane v.b. her tür çocuk oyun alanları için oyuncaklar gibi bir çok ürün gurubu vardır.Tüm bu ürün gruplarını başarabilen başka Türk firması göze çarpmamaktadır.Teknolojiye yaptığı yatırımlarıyla Peti, bu alanların tümünü başarı ile yönetmektedir. Dolayısıyla, sezonluk iniş çıkışlardan en az etkilenen firma konumundadır.

Franchising sistemimize katılan girişimciler, bütün bu avantajlara hemen sahip olurlar, yıllar süren yatırım ve pazarlama giderlerinden tasarruf sağlarlar.

 

İşletmeyi hizmete açar açmaz, satışa başlarlar.

 

 

Franchising sistemimize katılan girişimciler, en az çabayla en yüksek faydayı sağlarlar.

 

Mağaza otomasyonumuz sayesinde, stok takibi bile merkezden yapılmakta ve mağazanızın hızlı sattığı ürünler, siz sipariş geçmeden size gönderilmektedir.

 

Siz mağazanızdan uzaktayken bile satış durumu ile ilgili çevrim içi anlık rapor alabilirsiniz.

3.FİNANSAL ÇERÇEVE:a. Giriş ücreti (Franchising fee) :A tipi 25.000 YTL ; B tipi 15.000 YTL ; C tipi 10.000 YTL * (Metrekare ve coğrafi bölgeye göre tespit edilmektedir)b. Mağaza dekorasyon maliyeti : 20.000 YTL *c. Demirbaş ve donanım: 15.000 YTL *d. Açılışta sergilenecek ürünlerin maliyeti: 50.000 YTL **Yukarıdaki maliyetler, mağazanın mevcut durumuna ve büyüklüğüne göre değişmekle birlikte minimum maliyetlerdir.

Niş sektör olan çocuk sektörünün önde gelen markası Peti, sizleri bu avantajlı yatırıma davet ediyor, hemen arayın, fırsatı kaçırmayın !.. 

 

 

0312 257 3050

 info@peti.com.tr

2.FRANCHISING ALANA SUNULAN HİZMET VE DESTEKLER:a. Mağazacılık: Mağazanın yer seçimi, tefrişi ve dekorasyonu, aydınlatması v.s. tüm ekipman ve görsellerin temini ve mağaza otomasyonu konularında danışmanlık.b. İnsan Kaynakları: Personelin işe alınması ve eğitimi.c. Reklam ve tanıtım: Basılı ve görsel medya ve sektörel yayınlarda reklam ve müşterilere yönelik tutundurma çalışmaları ve pazarlama faaliyetleri.d. Satınalma hizmetleri: Mağazalarda satışı yapılan tüm ürünlerin satınalması merkezden yapılmaktadır.

Peti Oyuncak, egitici oyuncaklar, cocuk oyuncaklari, ahsap oyuncaklar, anaokulu mobilyalari, anaokulu dizayn, tasarim, anaokulu kurulum, kres ac
Okul yonetim, danismanlik, personeli, tanitim, reklam, dijital pazarlama, yazilim, tasarim, proje, eleman, ogretmen, danisman

Peti, Forum Uluslararası Tic. ve Danışmanlık Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

Her Hakkı Saklıdır. © 2013 www.peti.com.tr

  Bu site Bando AJANS tarafindan hazirlanmistir. 2013