HABERLER

2013

1000 LERCE ÇEŞİT

DAHA VAR...

2013-05-04
GÜRÇAĞ KOLEJİ YENİ ANAOKULUNU KURARKEN YİNE PETİ'DEN VAZGEÇMEDİ.

Gürçağ okulları kurucusu Sayın Necati Gürsoy, daha önce Peti ile çalışarak, ürün ve hizmet kalitesini deneyimlemişti. Yıllardır kullanmakta olduğu okul donanımlarımızın kalitesinden duyduğu memnuniyetini, yeni kurduğu anaokulunu da Peti'ye emanet ederek göstermiş oldu.

Yeni anaokulunda Gürçağ Okullarına başarılar diliyoruz. Bize birlikte çalışma fırsatı sundukları için de ayrıca sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
YENİ WEB SİTEMİZ YAYINDA ...

17 yılı aşkın bir süredir, okul öncesi eğitim kurumlarına değer katan bir hizmeti sürdürmekteyiz.

Geçen zaman içinde ürünlerimizde yenilikler yaptığımız gibi, hizmet ve altyapı kalitemizi de artırma çabası içinde olduk. Sayısız anaokulları ve eğitim kurumlarına değer kattık, inancındayız.

Bu gelişmelere paralel olarak, web sitemizi de yenilemek kaçınılmaz olmuştu. Hizmet verdiğimiz eğitim kurumlarına yakışır bir site hazırlamak için kolları sıvadık. Farklı hizmet anlayışımızı, farklı bir site tasarlayarak ortaya koymak istedik.

Sitemizin tasarımı, Bauhaus tasarım ekolü, ve Pop Art sanat akımından esinlenerek yapılmıştır.

Keyifli gezintiler diliyoruz.


2013-04-05
ANTALYA KÜÇÜKŞEYLER ŞB. PETİ'Yİ TERCİH ETTİ

Prof. Dr. Üstün Dökmen tarafından kurulan Küçük Şeyler Anaokulları, zincire bir halka da Antalya'da ekledi. Kurucu Sn. Salih Korkmazoğlu, Peti'yi tercih ederek, eğitime verdiği önemin de altını çizmiş oldu.

Açılış törenine katılan Sayın Prof. Dr. Üstün Dökmen, Peti'nin ürün ve hizmetlerini överek özellikle teşekkürlerini bize iletti. Sayın Dökmen'in bu beğenisi, bizi de ayrıca motive etti. İleride birlikte daha başarılı işler yapma konusunda bizleri teşvik etti.

Kendisine biz de buradan teşekkür ediyoruz.

Antalya Küçük Şeyler kurucusu Sayın Salih Korkmaz'a da, bizimle çalışarak, ürün ve hizmetlerimizi sunma fırsatı verdiği için de ayrıca teşekkür ediyoruz.
2013-05-13
KÜÇÜK ŞEYLER KOCAELİ ŞB PETİ İLE EĞİTİM HAYATINA MERHABA DEDİ.

Küçük Şeyler Anaokulları zincire bir halka da Kocaeli'nde eklerken Peti ile çalışarak, çocuklara verdikleri değeri göstermiş oldular.

Küçük Şeyler Anaokulları Kocaeli şubesi yöneticileri, ileri eğitim hedeflerini hayata geçirmek için, ideal bir altyapı ve eğitim donanımı gerekliliğinin bir sonucu olarak Peti'yi seçtiler.

Kendilerini doğru tercihlerinden dolayı kutluyor, verdikleri eğitim hizmetlerinde başarılar diliyoruz.
Peti Oyuncak, egitici oyuncaklar, cocuk oyuncaklari, ahsap oyuncaklar, anaokulu mobilyalari, anaokulu dizayn, tasarim, anaokulu kurulum, kres ac
Okul yonetim, danismanlik, personeli, tanitim, reklam, dijital pazarlama, yazilim, tasarim, proje, eleman, ogretmen, danisman

Peti, Forum Uluslararası Tic. ve Danışmanlık Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

Her Hakkı Saklıdır. © 2013 www.peti.com.tr

  Bu site Bando AJANS tarafindan hazirlanmistir. 2013