İşte siz de bütçenizi tecrübe kazanmak için değil, başarı kazanmak için kullanmak istiyorsanız, hemen iletişim kutusuna tıklayarak bize ulaşın.

 

Kolayca okulunuzu kurarken, tasarruf edin.

 

Saygın ve prestijli kurumlar arasındaki yerinizi sağlamlaştırın.

HİKAYEMİZ

1000 LERCE ÇEŞİT

DAHA VAR...

Kazançlı ve prestijli bir yatırım olan, eğitim kurumu açmak için azımsanmayacak bir bütçe ayırmak gerekir.

 

Ayırdığınız yatırım tutarının size en kısa zamanda geri dönmesi için boşa harcanacak emek ve zaman yoktur.  Bu nedenle, tecrübeli ve uzman bir kurumu çözüm ortağı olarak seçmek çok önemlidir.

EN İYİ OKULLAR NEDEN PETİ'Yİ SEÇİYOR?

 

NEDEN PETİ'Yİ SEÇENLER EN İYİ OKUL OLUYOR?

 

1995 yılında okul öncesi eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu eğitim araç ve gereçlerinin tedarikçisi olmak için çıktığımız bu yolda, aradan geçen yıllar boyunca uzmanlığımız her geçen gün arttı. Siz müşterilerimizin tercih ve ilgisi bizi daha da motive etti.

Eğitim araçlarına ek olarak, anaokulu, kreş gibi okul öncesi eğitim kurumları yanısıra ilköğretim kurumları için eğitim mobilyaları, donatım malzemeleri sunmaya başladık. Kısa zamanda satışını yaptığımız ahşap oyuncak ve mobilyaların üretimine başladık.

Başarının tadını almış birçok müşterimizin de bildiği gibi, yaptığımız güzel işlerin bir tesadüf olmadığı açıktır. Kurucularımızın, Mimar ve Mühendis olması, ODTÜ ve GAZİ Ü. gibi önde gelen kurumlardan mezun olmaları, yaptığımız işlerin farklı ve yenilikçi olması sonucunu doğurmuştur.

Şu an itibariyle, firmamızda çalışan beyaz yakalı personelin tamamı üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, uzman kişilerdir.

Okulların yoğun ilgisi ve tercihi bizi markalaşmaya doğru yöneltti. Peti markası böylece doğmuş oldu. Peti markasını tercih ederken, yurtdışına ihracat yapmayı o zamanlardan hedeflemiştik. Yurtdışında da tanıdık gelecek bir marka olarak seçtik Peti ismini.

Sıfırdan donattığımız okulların, kısa zamanda başarı sağlayarak, şubeleşmeye yönelmesi, bizim de ünümüzü artırdı. Türkiye'nin her yerinden talepler giderek artış gösterdi. Müşteri odaklı çalışmamız ve kaliteye önem vermemiz, bizi lider ve taklit edilir bir konuma taşıdı. Yaptığımız okullar da eğitim sektöründe örnek ve lider kuruşlar oldular. Bu okullar da taklit edilen ve örnek alınan prestijli ve saygın eğitim kurumları oldular.

2004 yılında yurtdışına açılmaya başladık ve bugün itibariyle 10 dan fazla ülkede Peti mobilya ve donanım malzemeleri kullanılmaktadır. Bunların arasında, Almanya gibi alanında isim yapmış bir ülkenin de olması bizi hayli gururlandırmaktadır.

Aradan geçen zaman içinde teknolojiye de yatırım yaparak, altyapımızı geliştirdik.

 

Amacımız müşterilerimize daha kaliteli hizmeti, daha kısa sürede sunmak, işlerini kolaylaştırmak, rahatça eğitim faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamaktır.

Ürettiğimiz ahşap oyuncakların çocuk sağlığı ve güvenliğine uygun olarak üretilmesini Türkiye'de ilk olarak başardık.

Laboratuvar raporları ile belgeleyerek, eğitici ahşap oyuncaklarını CE işaretine uygun olarak üreten ilk firma olduk. Bugün itibariyle Türkiye'de ilk konsept anaokulu tasarımlarını yapan, Tır Dolap, Kaplumbağa Dolap, Palyaço ayna, lale sandalye, gibi birçok mobilyayı ilk olarak tasarlayıp piyasa süren firma olduk.

Gün geçtikçe taklitlerimiz artsa da, aynı kalite ve estetiği, uygun fiyatla, ve iyi hizmetle sunabilen bir firma yoktur.

Peti Oyuncak, egitici oyuncaklar, cocuk oyuncaklari, ahsap oyuncaklar, anaokulu mobilyalari, anaokulu dizayn, tasarim, anaokulu kurulum, kres ac
Okul yonetim, danismanlik, personeli, tanitim, reklam, dijital pazarlama, yazilim, tasarim, proje, eleman, ogretmen, danisman

Peti, Forum Uluslararası Tic. ve Danışmanlık Ltd. Şti. tescilli markasıdır.

Her Hakkı Saklıdır. © 2013 www.peti.com.tr

  Bu site Bando AJANS tarafindan hazirlanmistir. 2013